mBank Program PartnerskiNastępny sposób na zarobienie pieniędzy to program partnerski mBanku.
Możemy sprzedawać podstawowe produkty banku, czyli konta bankowe, karty kredytowe, kredyty i ubezpieczenia. Cieszy fakt, że produkty mBanku same z siebie dobrze się sprzedają. Do dyspozycji mamy np. darmowe konta bankowe, które de facto są jednymi z najlepszych na rynku (eKonto, izzyKonto). Prowizje za otwarcie tych kont wynoszą kolejno 75 zł i 50 zł.
Opisywanie mBanku raczej nie ma tu sensu. Każdy z nas wie czym jest ten bank i jakie usługi świadczy. W każdym razie warto wspomnieć, że mBank od dawna zajmuje czołowe pozycje w większości rankingów kont bankowych. Bardzo mocno stawia również na promocję swoich produktów, a klienci mają na jego temat dobre zdanie. Wszystko to z pewnością ułatwi sprzedaż dostępnych produktów.
Do programu mogą przystąpić zarówno osoby fizyczne (pełnoletnie) jak i firmy.
Firmy podpisują umowę partnerską, na podstawie której rozliczają się z bankiem za pomocą faktur.
Osoby fizyczne natomiast podpisują umowę partnerską, która ma charakter umowy cywilno-prawnej (jak umowa-zlecenie). Dzięki temu to bank rozlicza za nas wszelkie podatki, a na koniec roku rozliczeniowego otrzymujemy od banku PIT, na podstawie którego rozliczamy się z urzędem skarbowym. Dodatkowo osoby fizyczne muszą przesłać do banku oświadczenie o zatrudnieniu, na podstawie którego bank będzie odprowadzał składki ZUS. Oświadczenie należy przesłać najpóźniej w chwili przygotowania pierwszego rozliczenia.
Partnerzy muszą przesłać do siedziby programu partnerskiego dwie podpisane umowy.
Wypłata wynagrodzenia jest dokonywana na konto bankowe. Minimalny próg wypłaty wynosi 50 zł, jednak partner może w swoim panelu zwiększyć go nawet do 1000 zł. 

Powodzenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz