Ceneo Program Partnerski


Kolejnym prostym sposobem na zarabianie w internecie bez inwestowania jest program partnerski Ceneo. Firma posiada ogromną bazę sklepów i produktów. Znajdziemy tam prawdopodobnie każdy interesujący nas przedmiot, jaki jesteśmy w stanie kupić w polskich sklepach internetowych.
Dodatkowo jako jedyna porównywarka oferuje opcję zakupu od razu z poziomu porównywarki, bez konieczności przechodzenia na stronę sklepu.
Ciekawe jest również to na czym zarabiamy my, jako partnerzy.
Wystarczy, że odesłany przez nas do Ceneo internauta wyszuka interesujący go produkt i przejdzie na stronę sklepu. Nic za to nie płaci, nie zajmuje to dużo czasu i na dodatek realizuje swoje potrzeby.
Czego chcieć więcej? Jedyną stroną, która w tym wypadku za coś płaci jest sklep internetowy, na który przeszedł internauta. Jednak nie zapominajmy, że sklep ma na celu sprzedaż danego produktu, dlatego to odesłanie również jest dla niego wartościowe.
Zarabiamy oczywiście również na zakupach dokonanych bezpośrednio w porównywarce.
65% od przychodów Ceneo za kliknięcie/przejście na stronę sklepu – średnio 0,20 zł;65% od prowizji Ceneo za zakup na ich stronie 10% prowizji drugiego poziomu.
Zakładając, że odeślemy do Ceneo 100 internautów dziennie, a każdy z nich kliknie 1 raz w link do sklepu, zyskujemy około 20 zł.
Po tej kalkulacji można stwierdzić, że program będzie efektywny szczególnie w serwisach z dużą ilością ruchu.

Powodzenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz