Cupsell Sklep internetowy

W internecie istnieje mnóstwo informacji na ten temat.
Ja podzielę się z Wami moim doświadczeniem. A sposób jest prosty.
Wystarczy założyć sklep zupełnie za darmo na Cupsell stworzyć koszulkę czapkę lub inny produkt z ciekawym napisem lub grafiką i wstawić do swojego sklepu.
Jest to w pełni legalny dochód i co bardzo ważne nie musisz zakładać działalności gospodarczej.
Sklep może założyć zarówno osoba fizyczna jak i firma. W przypadku firm rozliczenie odbywa się na podstawie faktury VAT, którą możemy wysłać zarówno drogą elektroniczną jak i pocztą.

Co ciekawe prowizję od sprzedaży każdego produktu ustalamy samodzielnie. Każdy z przedmiotów w Cupsell ma własną cenę wyjściową, do której doliczamy naszą marżę. Możemy ją ustalić jako stałą kwotę (np. 5 zł) lub jako kwotę procentową (np. 10% od podstawowej ceny). Musimy pamiętać, że im większą marżę narzucimy, tym teoretycznie trudniej będzie nam sprzedać koszulkę. W każdym razie forma rozliczeń jak najbardziej na plus.

W przypadku osób fizycznych, przed każdą wypłatą należy podpisać umowę o dzieło. W tym celu wysyłamy do Cupsell swoje dane, oni przygotowują dla nas umowę oraz rachunek na zarobioną kwotę. Po naszej stronie pozostaje podpisanie dokumentów i wysłanie ich do siedziby firmy.

W obu przypadkach wypłata dokonywana jest w ciągu 14 dni od otrzymania faktury/umowy.

Sądzę, że jest to jedna z lepszych form rozliczeń dla osób fizycznych, gdyż zrzuca z ich barków wszystkie kwestie związane z rozliczeniem podatków.


 Całą realizacją zamówienia zajmuje się Cupsell a my zgarniamy marżę od sprzedanego produktu.

 Proste i Genialne !!! 

  Nic nie ryzykujesz a jak się w tym odnajdziesz to możesz wyciągnąć sporą kasę siedząc w domu.

2 komentarze:

  1. Zapraszam do mojego stale udoskanalego sklepu. Dodaję nowe produkty cały czas:
    httsp://9style.cupsell.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. Poprawka linku:
    https://9style.cupsell.pl/

    OdpowiedzUsuń